Tyggegummier med logo
Tyggegummi med logotryk er den perfekte lille reklamegave. Det er en god måde at dit firma kan brede sit budskab på. Tyggegummi er ofte noget, man har liggende i længere tid - man vil derfor også blive påmindet om dit firma flere gange.
Hos TopSupplies finder du flere forskellige indpakninger, som du kan få trykt dit logo på. Der er alt fra æsker med 1 stk., 2 stk., 6 stk., 12 stk. og mange flere. Det er kun dine præferencer, som bestemmer udfaldet.
Vi kan naturligvis også hjælpe med reklameslik som vingummi, lakrids og meget mere.
Tyggegummi med logo - den perfekt reklamegave
Hvis du vil have en reklamegave, som man sjældent går galt i byen med, og som passer til alle firmaer, så er tyggegummi det helt rette match.
Tyggegummi kan med fordel gives til messer, konferencer eller til andre typer events, som f.eks. holdes i bybilledet. Det er en forfriskende lille gave, som gør at du nemmere kommer i dialog med nye kundegrupper, som kan brede budskabet om dit firma.
Når et logo er trykt på tyggegummi, kan du med fordel tilføje det til gaveæsker, goodiebags, eller stille det fremme i din reception eller ved disken i din butik. På den måde kan du også forkæle dine kunder med lidt ekstra, når de er på besøg hos dig.
Logotryk på tyggegummi - forskellige indpakninger
Hos TopSupplies finder du mange forskellige muligheder for indpakning, når det kommer til tyggegummi. Det betyder også, at du kan fortælle og udtrykke dit budskab på forskellige måder. De større indpakninger med plads til hhv. 6 stk. og 12 stk. tyggegummi har større trykflader, som lader dit firma sætte sit aftryk mere synligt. Fælles for alle indpakninger er dog, at du kan få trykt dem i farver, som matcher dit firmas visuelle identitet.
De større indpakninger med flere stykker tyggegummi er naturligvis også med til at øge brandingen af dit firma, da det har en længere “levetid”.
Du har også mulighed for en indpakning, hvor der er plads til et visitkort. Denne type tyggegummi med logo er en mere iøjnefaldende måde at give dine kontaktoplysninger på - og så er der god mulighed, for at dig og dit firma bliver husket.
Sukkerfrit tyggegummi med logo tryk
Hvis du foretrækker tyggegummi uden sukker, så finder du et mindst lige så stort udvalg hos TopSupplies. De sukkerfrie varianter lader dine kunder, potentielle kunder, gæster eller andre nyde din lille gestus med god samvittighed.
Sukkerfrit tyggegummi lader dig give den gode smag videre til alle målgrupper og aldersgrupper. Det er det perfekte friske element, som kan være en påmindelse om dit brand og firma.
Er det tid til logotryk på tyggegummi?
Hos TopSupplies vil du opleve, at vi løber den ekstra mil for at indfri dine ønsker. Hvad end måtte have en forespørgsel ift. farve, leveringstid eller pris på et højere antal, så kontakt os endelig. Vi sidder klar til at assistere dig på salg@topsupplies.dk og 70 12 41 00.
Priserne du ser på vores side er ALL INCLUSIVE - prisen har derfor både taget højde for logotryk, fragtomkostninger til din firmaadresse m.m.
- Tyggegummier med logo 5stk
Tyggegummier med logo. Sukkerfri. Mål: L11,3 x B7,6 cm. 5stk. Blisterpakning. Holdbarhed: 6 måneder. Tyggegummiet er fra europa.
Forfriskende reklameartikler til nem uddeling. Få trykt jeres budskab på pakken lige som I ønsker.
Varenummer:7436Forv. leveringstid:3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INCLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til enten tryk/brodering/gravering mm (se trykmulighederne) på 1 område. Prisen er inkl. fragt. Ex. moms
- Tyggegummier med logo
Tyggegummier med logo. Sukkerfri spearmint. Mål: L10,5 x B6,2 cm. 12 stk. Ca. 23 g. Holdbarhed: 18 måneder. Tyggegummiet er produceret i Europa.
En velsmagende reklameartikel alle bliver glade for at få. Få trykt jeres logo på hylstret og få en masse reklameværdi for pengende, når der deles ud af tyggegummierne. Pakken indeholder nemlig hele 12 stk.
Varenummer:1612Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INCLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til enten tryk/brodering/gravering mm (se trykmulighederne) på 1 område. Prisen er inkl. fragt. Ex. moms
- Tyggegummier med logo
Tyggegummier med logo. Sukkerfri spearmint. Mål: L10,6 x B6,2 cm. 12 stk. Hylster med klap. Holdbarhed: 18 måneder. Tyggegummiet er produceret i Europa.
En velsmagende reklameartikel alle vil sætte pris på at modtage. Nu kan I trykke jeres logo på og blive set. Den store trykflade, giver desuden plads til et større budskab.
Varenummer:1632Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (CMYK). Prisen er også inkl. sukker og eller nøddeafgifter og fragt. Ex. Moms - Tyggegummier i plastbøtter med logo 28 stk
Tyggegummier i plastbøtter med logo. Sukkerfri. Mål: Ø3,8 x 6,9 cm. 28 stk. i hver. Ca. 46 g. Hvidt låg. Holdbarhed: 18 måneder. Produceret i Europa.
Lækker reklameartikel i kan få trykt jeres logo på. De er nemme at dele ud og holder længe.
Fuld tryk på klistermærke der sættes på den transparente plastik dåse med hvidt låg.
Varenummer:1625KForv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (CMYK). Prisen er også inkl. sukker og eller nøddeafgifter og fragt. Ex. Moms - Slik i dåse med logo
Slik i dåse med logo. Mål: 6Ø x H6,2cm. Ca. 85 g. (afhængig af smag) Slik produceret i Europa. Dåse produceret i Østen.
Køb slik i en smart metaldåse og beklæd den med jeres firmalogo. Det store udvalg af forskelligt slik sikrer, at du med sikkerhed kan finde noget, som falder i god jord hos dine kunder eller kollegaer. Dåsen kan for eksempel fyldes med lækre mentos.
Varenummer:1922HForv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (CMYK). Prisen er også inkl. sukker og eller nøddeafgifter og fragt. Ex. Moms - Tyggegummi med logo 6 stk
Tyggegummi med logo. Sukkerfri spearmint. Mål: L5,9 x B5,7 cm. 6 stk. Ca. 11 g. Tyggegummi produceret i Europa.
Forfriskende reklameartikler til nem uddeling. Få trykt jeres budskab på pakken lige som I ønsker.
Varenummer:1606Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (CMYK). Prisen er også inkl. sukker og eller nøddeafgifter og fragt. Ex. Moms - Tyggegummi med logo Mentos
Sukkerfri Mentos tyggegummi. Hvid folie. Mål: 5 x 2,6 cm. Holdbarhed: 12 måneder.
Brug lækre mentos som jeres fremtidige reklame. Det er en god snack at have med på messer og til events.
Varenummer:TYGMENForv. leveringstid:4 ugerDenne vare har variabel prisPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (CMYK). Prisen er også inkl. sukker og eller nøddeafgifter og fragt. Ex. Moms - Tyggegummi i flowpakning med logo 1 stk
Tyggegummi i flowpakning med logo. Vælg mellem tyggegummi eller mintpastiller. Mål: H6 x B7 cm. 1 stk. per pakke. Vælg mellem almindeligt foile eller bionedbrydeligt folie. Holdbarhed: 12 mdr.
Giv forfriskende tyggegummi eller pastiller på messer, hvor dit logo fremstå flot på pakken. Dette er en form for markedsføring som dine kunder også får glæde af.
Varenummer:0471-1Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INCLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til billigste trykmulighed i 1 farve på 1 side/område. Prisen er inkl. fragt. Ex. moms. - Tyggegummi i gaveæsker med logo Fodbolde
Tyggegummi i gaveæsker med logo. Frugtsmag. Mål: 80x30x60mm. 11 stk. Formet som fodbolde.
Varenummer:MÅLFODBOLDForv. leveringstid:3-4 ugerDenne vare har variabel prisPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til 4 farvet digitalt tryk på 1 område. Prisen er inkl. fragt evt. sukkerafgifter. Ex. moms. - Tyggegummi med logo 12-pack Blister
Tyggegummi med logo. Mint. Mål: 58x117x10 mm. 12 stk. Blisterpakning. Sukkerfri. Holdbarhed: 12mdr. Min. 1000 stk.
Varenummer:CHEGWUM12Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til digitalt 4-farvet tryk og fragt. - Tyggegummi med logo 6 stk.
Tyggegummi med logo. Sukkerfri. Mål: 78x22x18mm. 6 stk. Tryk på både æske og styk.
Tyggegummi er en smart reklameartikel, da de er et produkt som mange godt kan lide at modtage. Spred kenskabet til din virksomhed med dette lækre stykke logoslik.
Varenummer:521402Forv. leveringstid:4 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i så mange farver der ønskes og fragt. Ex. moms og evt. afgift til copydan - Tyggegummi med logo 12 stk.
Tyggegummi med logo. Mål: 105x55x8mm. Sukkerfri. 12 stk. Inkl. fuld tryk på æsken. Min. 500 stk
Tyggegummi er en reklameartikel som alle bliver glade for at modtage. Det kan sprede kenskabet til dit brand og give god reklame
Varenummer:502400Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (4-CMYK) til kant og fragt. Ex. moms. - Tyggegummi i flowpakning med logo 2 stk
Tyggegummi i flowpakning med logo. Vælg mellem tyggegummi eller mintpastiller. Pebermynte. Mål: H6 x B7 cm. 2 stk. per pakke. Vælg mellem almindeligt foile eller bionedbrydeligt folie. Holdbarhed: 12 mdr.
Giv forfriskende tyggegummi på messer, hvor dit logo fremstå flot på flowpakken. Dette er en form for markedsføring som dine kunder også får glæde af.
Varenummer:0471Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INCLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til billigste trykmulighed i 1 farve på 1 side/område. Prisen er inkl. fragt. Ex. moms. - Pastiller i æsker med logo
Pastiller i æsker med logo. Vælg mellem mint- og frugtpastiller, tyggegummi. Ca. 10g. Mål: H6,2 x B2,3 x L1,6 cm. Holdbarhed: 12 mdr.
Logoslik kan give god reklame for din virksomhed. Prøv forfriskende pastiller eller tyggegummi og spred kenskabet til dit brand ved at sætte jeres logo på æsken.
Varenummer:0446Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til tryk i fuld print (4-CMYK) til kant og fragt. Ex. moms. - Tyggegummi i flowpakning med logo
Tyggegummi med logo. Sukkerfri tyggegummi. Pebermynte. Mål: 4,5 x 2,5 cm.1 stk. per pakke. Vælg mellem almindeligt foile eller bionedbrydeligt folie. Holdbarhed: 12 mdr.
Giv forfriskende tyggegummi på messer, hvor dit logo fremstå flot på flowpakken. Dette er en form for markedsføring som dine kunder også får glæde af.
Varenummer:0437Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INCLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til billigste trykmulighed i 1 farve på 1 side/område. Prisen er inkl. fragt. Ex. moms. - Tyggegummi i æsker med logo
Tyggegummi med logo. Sukkerfri tyggegummi. Karton. Mål: B6,2 x L4 x H1,7 cm. Ca. 12 g. 11 stk. per pakke. Holdbarhed: 12 mdr.
Giv forfriskende tyggegummi på messer, hvor dit logo fremstå flot på æsken. Dette er en form for markedsføring som dine kunder også får glæde af.
Varenummer:0383Forv. leveringstid:2-3 ugerPrisen er all inclusivePrisen er ALL INKLUSIVE. Det betyder at prisen er inkl. alle udgifter til digitalt 4-farvet tryk og fragt.